O nás

Najväčšia motokárová indoor hala na Slovensku

Dňa 12.11.2011 sme otvorili najväčšiu motokárovú indoor - dráhu na Slovensku a to v Bratislave s názvom Kart One Arena o rozlohe 4 900 m . Chceme prevádzkovať motokárový šport na profesionálnej úrovni a sprístupniť ho tak širokej verejnosti. Sme tu pre všetkých tých, ktorí majú radi vzrušenie z rýchlosti, súťaženia a víťazstiev nad druhými i sami nad sebou.

Kart One Arena ponúka skúseným i neskúseným jazdcom, mužom a ženám bez rozdielu veku možnosť prežiť radosť, vzrušenie z rýchlej jazdy a vďaka adrenalínu zabudnúť na starosti všedného dňa. Niekoľko kôl na našich motokárach urobí z kohokoľvek opäť malých chlapcov a dievčatá, s blýskavým pohľadom a mierne fanatickým úsmevom. Vznikajú nové priateľstvá, pracovné vzťahy a Vaši obchodní rivali sa stávajú Vašimi spojencami.

Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť našich zákazníkov. Pozdĺž celej dráhy sú ochranné zariadenia v podobe certifikovaných plastových bariér od spoločnosti "TECPRO barriers" s kombináciou pneumatík spevnených plastovými obrubami. Prilby a ochranné vesty pre lepšiu bezpečnosť jazdcov sú od samého začiatku bezplatnou samozrejmosťou. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy pripravený Vám zodpovedať otázky, poradiť a poprípade inak pomôcť.

Oddych a zábava

Príjemné a plne klimatizované prostredie nášho "industriálneho" baru s kapacitou 56 miest na sedenie, Vám ponúka možnosť po víťaznom preteku znovu načerpať sily. Vaše aktuálne emócie prípadne fotky z adrenalínovej jazdy môžete zdieľať cez sociálne siete priamo z našej kaviarne prostredníctvom bezdrôtového free wifi pripojenia. Veľké a rozmerné okná umožňujú výhľad na dráhu a tak môžete v pokoji pri poháriku a v sprievode príjemnej hudby sledovať dianie na trati. Ďalšou možnosťou je sledovať dianie na dráhe spolu s časomierou na veľkoplošných obrazovkách.

Dispozíciu baru možno ľubovoľne prispôsobiť tak, aby čo najviac vyhovovala Vašim predstavám a mohli sa tu konať napr. školiace semináre, firemné akcie, súkromné párty alebo večierky. Pre tieto príležitosti je Vám k dispozícii potrebné technické vybavenie ako videoprojektor s plátnom, notebook, audio - video aparatúra.

Samozrejmosťou je zabezpečenie gastronómie formou jednoduchého občerstvenia, banketu alebo rautu podľa Vášho želania. V prípade záujmu môžeme pre Vás zaistiť degustáciu špičkových vín z celého sveta za prítomnosti sommeliéra, vystúpenia rôznych umelcov, živé kapely, a pod. Existujúcu kapacitu nášho "industriálneho" baru je možné rozšíriť na viac ako 110 osôb, pri využití celého priestoru, s priamym výhľadom na dráhu a pretekárov z bezprostrednej blízkosti.

Rezervácia