SWS

 

SODI WORLD SERIES (SWS)

Staň sa aj ty súčasťou najväčšej motokárovej série na svete. V súčasnosti je v tejto sérií registrovaných 32 500 jazdcov. Ročne sa pod hlavičkou SWS jazdí viac ako 3000 pretekov v 39 krajinách a na 5 kontinentoch. Ponúkame ti v Kart One Aréna jedinečnú možnosť porovnať sa s jazdcami na celom svete. Ako sa zúčastniť? Je to veľmi jednoduché.

Všetko čo musíš urobiť je bezplatne sa zaregistrovať do SWS na webe (http://www.sodiwseries.com/en/become-sws-driver.html). Po registrácií získaš svoj jedinečný DIN (Driver Identifikation Number) a s týmto DIN sa registruješ do pretekov a zároveň sú ti prideľované získané body podľa presne stanovených pravidiel SWS v jednotlivých pretekoch. Preteky pod hlavičkou SWS sa organizujú pre jazdcov vo veku od 7 rokov. SWS sa jazdí zásadne len na motokárach značky SODI rental a jednotlivý jazdci v pretekoch získavajú body do rebríčkov, ktoré sú následne delené podľa (trate, krajiny, medzinárodného rebríčka, veku a pohlavia)

 

V prípade otázok ohľadne SWS nás kontaktujte na pastorok@speedkart.sk alebo 0918 886 662 Patrik Pastorok

Všetci zaregistrovaný jazdci sa môžu zúčastniť pretekov SWS, ktoré sú rozdelené do troch kategórií.

 

SWS kategórie pretekov :    SPRINT CUP

                                               ENDURANCE CUP

                                               JUNIOR CUP

SPRINT CUP

Jedná sa o šprint preteky individuálnych jazdcov. Minimálny vek jazdca je 15 rokov a vyššie. Minimálna dĺžka pretekov je 10 minút. Do tohoto času sa nezarátavajú voľné tréningy a kvalifikácia.

ENDURANCE CUP

Jedná sa o vytrvalostné preteky teamov. Každý team musí mať minimálne 2. a maximálne 8 jazdcov. Je povolené, aby bol manažér teamu jeden z jazdcov. Minimálna dĺžka pretekov je 1 hodina (60  minút). Do tohoto času sa nezarátavajú voľné tréningy a kvalifikácia. Každý jazdec teamu musí byť zaregistrovaný pred pretekmi ako člen daného teamu. Minimálny vek jazdca je 15 rokov a vyššie.

JUNIOR CUP

Jedná sa o šprint preteky individuálnych jazdcov. Minimálny vek jazdca je 7 rokov a maximálny 14. rokov. Minimálna dĺžka pretekov je 8 minút. Do tohoto času sa nezarátavajú voľné tréningy a kvalifikácia.

O čo vlastne bojuješ?

Najlepší jazdci, ktorí počas sezóny získajú najviac bodov v jednotlivých kategóriách postupujú na svetové finále

GRAND FINAL SODI WORLD SERIES

Toto finále sa jazdí na vonkajších motokárových tratiach (napr. Le Mans, Paríž) na motokárach SODI a bojuje sa o titul Majstra sveta. Neveríš !? Pozri aká bola konkurencia, atmosféra a preteky na finále 2015 v priloženom videu:


SODI WORLD FINALS 2015 by vision-kart

Tak neváhaj a zaregistruj sa aj ty do SWS. Sleduj náš WEB a FB, kde budeme postupne pridávať ďaľšie dôležité informácie.

Kart One Aréna – my place to race

Zapoj sa do SWS, aby si ty mohol na ďalšom finále hrdo držať po prvýkrát v histórii slovenskú vlajku

Rezervácia