Registrácia

 

Ponúkame ti v Kart One Aréna jedinečnú možnosť porovnať sa s jazdcami na celom svete. Ako sa zúčastniť? Je to veľmi jednoduché.

Všetko čo musíš urobiť je bezplatne sa zaregistrovať do SWS na webe (http://www.sodiwseries.com/en/become-sws-driver.html). Po registrácií získaš svoj jedinečný DIN (Driver Identifikation Number) a s týmto DIN sa registruješ do pretekov a zároveň sú ti prideľované získané body podľa presne stanovených pravidiel SWS v jednotlivých pretekoch. Preteky pod hlavičkou SWS sa organizujú pre jazdcov vo veku od 7 rokov. SWS sa jazdí zásadne len na motokárach značky SODI rental a jednotlivý jazdci v pretekoch získavajú body do rebríčkov, ktoré sú následne delené podľa (trate, krajiny, medzinárodného rebríčka, veku a pohlavia)

 

Ako zaregistrovať team a zaslať jazdcovi pozvanie na vytrvalostné preteky Endurance Cup zaradené do SWS?

Postup na vytvorenie teamu:

Team sa vytvára priamo na stránke SWS. Stačí, aby sa jazdec prihlásil na svoj účet a prešiel na záložku „TEAM MANAGEMENT“ a následné na „+ CREATE TEAM“. V danom poli bude potrebné vyplniť Názov teamu, trať na ktorej bude team bodovaný (Kart One Arena) a domovskú krajinu teamu. Dá sa pridať aj fotka, alebo logo teamu (vo formáte JPG). Vyplnené údaje sa už len potvrdí stlačením tlačidla „SEND“. Po potvrdení môže jazdec zasielať pozvanie vybraným jazdcom, aby sa stali jazdcom uvedeného teamu. To znamená, že každý jazdec teamu nemusí vytvárať ten istý team a stačí sa dohodnúť, aby ho vytvoril jeden člen (manažér) a ostatným zašle pozvanie.

Postup pre zasielanie pozvania do vytvoreneho teamu:

Treba kliknúť na záložku „TEAM MANAGEMENT“, následne na fotografiu vytvoreného nového teamu. V záložke treba vybrať „MANAGE DRIVERS“ a do voľného pola napísať Meno alebo Priezvisko pozvaného jazdca. Po potvrdení sa systém opýta, či skutočne chcete vybraného jazdca pozvať do teamu a potvrdením „OK“ systém zašle tomuto jazdcovi pozvanie. Následne už len jazdec pozvanie príjme a je členom Vášho teamu.

Pravidlo 1.

Zloženie teamu nemožno zmeniť, ako náhle je štartová listina uzavretá. Každý tím musí mať jediný definitívny názov až do 31. decembra 2016. Tento Názov teamu nesmie byť  za žiadnych okolností  vulgárny, alebo inak urážlivý, alebo porušovať v akomkoľvek spôsobe práva tretej strany ( Značku alebo obchodné meno spoločnosti bez jej súhlasu ). SODIKART si vyhradzuje právo požiadať team na  zmenu názvu. Ak tak team neučiní, spadá to do vyššie uvedených definícií a všetci jeho jazdci budú okamžite vyškrtnutý z SWS výsledkov bez predchádzajúceho upozornenia alebo možnej diskusie.

Ak by ste potrebovali pomoc s SWS, tak kontaktujte Mariána Matúša na maily marian.matus@kartarena.sk alebo telefonicky na 0907 192 375.

 
 

Naši partneri

  • kartcup
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Slovakiaring
  • Maťo Homola