Ako sa stať členom

 

S radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás spustili úplne nový a výhodnejší vernostný program.

Pre našich členov máme benefit vo forme 10-tej jazdy zadarmo, tak neváhajte a staňte sa ja Vy členom Národného motokárového centra Kart 1 Arena. Registrácia je bezplatná.

Registrácia je úplne jednoduchá a treba ju spraviť na mieste v našich priestoroch baru. Máme tam dva monitory, ktoré sú umiestnené na stenách na dobre viditeľnom mieste pri predaji lístkov. Nebojte sa k nim pristúpiť a vyplniť jednoduchú registráciu, ktorá pozostáva z jednoduchých krokov, kde si vyplníte svoje údaje: meno, priezvisko, prezývku, skratku, národnosť, dátum narodenia a email. Po vyplnení týchto údajov potvrdíte Vašu registráciu a následne pristúpite k našej obsluhe a tá Vám obratom a zadarmo vystaví našu členskú kartu. V tom momente sa stávate členom a využívate benefity. Pre získanie členstva treba riadne a pravdivo vyplniť všetky požadované údaje pri registrácii.

Používanie členskej karty je úplne jednoduché. Pri kúpe bežnej jazdy nezabudnite odovzdať svoju kartu obsluhe, ktorá Vám na kartu pripíše kúpenú jazdu a následne, ak budete mať kúpených 9 jázd, tak systém automaticky po priložení karty oznámi obsluhe, že 10-tú jazdu máte zadarmo. Jazdy sa nedajú dodatočne pripísať. Treba kartičku bez vyzvania predložiť obsluhe pred kúpou jazdy.

Pripísanie jazdy na kartu je možné iba pri nasledovných jazdách:

10 minútová jazda na dospelej motokáre, ktorá je dostupná verejnosti

10 minútová jazda na detskej motokáre, ktorá je dostupná verejnosti

10 minútová jazda na dvojmotokáre, ktorá je dostupná verejnosti

Neplatí to na preteky, na firemné akcie a ani na iné služby a tovar ponúkaný Kart 1 Arenou. Výhody sú výlučne viazané na tieto produkty.

Staré vernostné karty, ktoré sme mali treba zameniť za tieto nové. Postup je rovnaký ako pri registrácii nového člena. Prídete, pristúpite k monitoru, vyplníte údaje, potvrdíte členstvo a pristúpite k obsluhe, ktorá Vám vydá novú kartu a využívate výhody okamžite.

Zo starých kariet bohužiaľ nebude možné vyčerpať zľavy. Za tieto nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, ale priniesli sme pre Vás úplne nový a výhodnejší systém. Postupne sa budú pridávať ďalšie a ďalšie výhody a benefity, ktoré budete môcť využiť. 

Registrácia v obrázkoch

 Monitory na stenách
 

 

Registrovanie sa do systému

Členská karta

 
 
Gratulujeme! Stali ste sa členom komunity Kart One Arena :) Potykáme si ? ;)

 

 

Naši partneri

  • kartcup
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Slovakiaring
  • Maťo Homola